19 Konferencja Miasta w Internecie 19 Konferencja Miasta w Internecie
Artur Dyro

Prezes LEARNETIC S.A.


Współzałożyciel i prezes Learnetic S.A., jednej z wiodących firm na świecie zajmujących się rozwojem i wdrażaniem technologii wspierających edukację ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań w obszarze technologii mobilnych. Produkty firmy Learnetic są obecne na wszystkich kontynentach w ponad 30 krajach w tym, między innymi, w USA, Chinach, Brazylii, Meksyku, Australii, Malezji, Filipinach i wielu krajach europejskich. Artur Dyro był także współzałożycielem firmy YDP S.A. i przez ponad dwadzieścia lat pełnił w niej rolę członka zarządu na stanowisku dyrektora ds. rozwoju. Dziś YDP jest częścią fińskiego koncernu medialnego Sanoma. W imieniu Learnetic S.A. Artur Dyro jest bezpośrednio zaangażowany w wiele narodowych i międzynarodowych projektów związanych z opracowywaniem i wdrażaniem systemów oraz rozwiązań z zakresu eLearningu.

Artur Dyro jest częstym prelegentem na wielu międzynarodowych konferencjach i sympozjach dotyczących nowoczesnych form edukacji. Występował między innymi na eLearning Africa, Online Educa, American Educational Publishers Summit, IMS Global Conference, SIIA Ed Tech Industry Summit, Frankfurt Book Fair, Asia Education Leaders Forum i wielu innych. Był także członkiem komitetu sterującego International Group of Educational Publishers (IGEP), organizacji skupiającej europejskich wydawców edukacyjnych mającej na celu stałą poprawę jakości materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych.

Artur Dyro mieszka w Sopocie. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jego hobby to muzyka i astronomia.

 

Prezentacja:  Skończmy ze starym myśleniem o nowych technologiach. Dlaczego cyfrowe innowacje w szkole nic nie kosztują?

 
 

Partner

PKO Bank Polski

Partner Technologiczny

intel

Sponsorzy

kapschassecoMicrosoftBZWBKSAMSUNGIRSlibrushpeutelsat

Media

TVP3Onet.wprost samorzad.pap.plPolskie RadioIT w AdministracjiWspólnota regioportal.pl U24SASedufakty

Patronat honorowy

Organizatorzy

Stowarzyszenie 'Miasta w Internecie' Miasto Gdańsk

Partnerzy

Europejskie Centrum Solidarności

Kontakt

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie", ul. Krakowska 11A, 33-100 Tarnów

tel.: 14 628 42 10 lub 14 688 80 12, fax: 14 628 43 11, e-mail: konferencja@mwi.pl

projekt graficzny: Grupa Autograf - logo