19 Konferencja Miasta w Internecie 19 Konferencja Miasta w Internecie
Tomasz Pilewicz

Współpracownik Zakładu Otoczenia Biznesu w Instytucie Przedsiębiorstwa w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

Urodzony 7 stycznia 1986 w Piszu. Miejsce i stanowisko pracy: Philips Polska Sp. z o.o. – Menadżer w Dziale Usług Innowacyjnych od 2014; Studia, stopnie i tytuły naukowe: mgr – Uniwersytet Warszawski, polityki publiczne 2010; dr – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, dr n. ekon. w zakresie ekonomii, 2016; Professional MBA Entrepreneurship & Innovation, Wiedeński Uniwersytet Ekonomii i Biznesu, Politechnika Wiedeńska, 2016; Staże zagraniczne: Harvard University (USA), Massachusetts Institute of Technology (USA), Boston University (USA), Babson College (USA), Cologne University of Applied Sciences (Niemcy), Mikolas Romeris University (Litwa); Publikacje: (łącznie) 21, w tym rozdziały w monografiach 3, artykuły w czasopismach 12, raporty z badań 4, w druku 2.

Nagrody i wyróżnienia: Nagroda Zespołowa I Stopnia Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie za książkę „Zarządzanie i Finanse Podmiotów Sektora Publicznego”, 2015.

Pełnione funkcje: Ekspert Biznesowo-Gospodarczy NCBiR – od 2014; czł. SKN Przedsiębiorczości i Analiz Regionalnych SGH – od 2012; Towarzystwa naukowe: Towarzystwo Ekonomistów Polskich – członek.

Języki obce: angielski, niemiecki, rosyjski.

Hobby: prowadzenie blogów dla przedsiębiorców i wynalazców - www.tomaszpilewicz.innpoland.pl, oraz www.dzidaconsulting.pl.

Profil zawodowy w domenie publicznej: https://pl.linkedin.com/in/tomaszpilewicz.

Adres korespondencyjny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Prezentacja: Komunikacja samorządów z mieszkańcami i biznesem lokalnym w świetle badań Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

 

Partner

PKO Bank Polski

Partner Technologiczny

intel

Sponsorzy

kapschassecoMicrosoftBZWBKSAMSUNGIRSlibrushpeutelsat

Media

TVP3Onet.wprost samorzad.pap.plPolskie RadioIT w AdministracjiWspólnota regioportal.pl U24SASedufakty

Patronat honorowy

Organizatorzy

Stowarzyszenie 'Miasta w Internecie' Miasto Gdańsk

Partnerzy

Europejskie Centrum Solidarności

Kontakt

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie", ul. Krakowska 11A, 33-100 Tarnów

tel.: 14 628 42 10 lub 14 688 80 12, fax: 14 628 43 11, e-mail: konferencja@mwi.pl

projekt graficzny: Grupa Autograf - logo